macierzyństwo · Macierzyństwo, emigracja, życie

Inspiracje miesiąca – październik 2019

Dziś przedstawiam moje inspiracje miesiąca, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Mam nadzieję, że znajdziecie tu też cos dla siebie.

IMG_20191027_162425_611.jpg

Kolejny miesiąc minął bardzo szybko, jesienna pogoda zaskakuje mnie swoim pięknem w tym roku. Krajobraz angielskiej jesieni, mimo iż często deszczowy, jest jednak bardzo piękny i magiczny 🍂🍁 Kto jeszcze lubi długie jesienne wieczory, ciepłe koce i  gorącą herbatę z miodem jak ja? 

Zapraszam na inspiracje:

Biotechnologia.pl

Zacznijmy od tematyki kosmetycznej:

Jeśli interesują Cię kosmetyki, chcesz wiedzieć więcej o tym, jak działają, co się w nich znajduję, to strona dla Ciebie.

Strona ta przedstawia ciekawe artykuły na temat kosmetyków, czy substancji aktywnych w nich zawartych.

To wiarygodne źródło wiedzy, przedstawia nowości z dziedziny kosmetologii i biotechnologii napisane w przystępny sposób dla każdego. Jeśli jeszcze nie znasz tej strony, to polecam zajrzeć.

Link do strony Tutaj

 

Książka

IMG_20191028_204414.jpg

„A Life Less Throwaway” Tara Button

Ciekawa lektura dla osób dążących do bardziej minimalistycznego życia. Opisuje dzisiejszy konsumpcyjny styl życia, ujawnia marketingowe sztuczki. Nie produkujemy już rzeczy na całe życie, co roku wychodzi nowy model telefonu, lepszy telewizor czy komputer. Książka otwiera oczy na problem konsumpcji oraz pokazuje inne rozwiązania. 

Jeśli tak jak ja lubisz minimalistyczne podejście do życia, starasz się małymi krokami coś zmienić, szukasz innych rozwiązań to książka dla Ciebie.

„Happy mummy happy baby” Giovanna Fletcher 

To książka napisana z myślą o matkach, ukazująca zwykle życie każdej z nas. Te szczęśliwe chwile, ale również i te gorsze.

Autorka ukazuje macierzyństwo jako piękną drogę, która nas zmienia bezpowrotnie nasze uczucia, myśli. Po porodzie nie jesteśmy już tą samą osobą… Z czym się zgadzam w 100%

Lekka i przyjemna książka dla każdej mamy.

 

Instagram

@kobiecafotoszkola Dominiki ♥️

Jeśli obserwujesz mnie na Instagramie z pewnością zauważyłaś, że w każdy wtorek dodaję zdjęcie w ramach wyzwania #instawtorek. Jest to super zabawa połączona z nauką fotografii. Jeśli lubisz robić zdjęcia, chcesz się dowiedzieć więcej, to coś dla Ciebie! Dobre rady i niezwykle piękne zdjęcia uczestników sprawiają , że czekasz na wtorek z niecierpliwością.

Dołącz już dziś!

Link do strony Tutaj

IMG_20191020_095636_166.jpg

Jeśli jeszcze nie obserwujesz mnie na Instagramie serdecznie zapraszam @meandbabyblog

To wszystko z moich inspiracji w tym miesiącu, mam nadzieję, że coś Wam się spodoba i również zainspiruje. Jestem ciekawa Waszych opinii ♥️